string(54146) " - YM_VN - JobTiger
Easy Consult Ltd.
1000 1500 .

 1000  1500 .

- 3.

- 60. ;
: - 8:00 - 17:00;
Careerdays.bg
" array(24) { ["doctype"]=> string(4) "omit" ["show-body-only"]=> bool(false) ["bare"]=> bool(true) ["escape-cdata"]=> bool(true) ["hide-comments"]=> bool(true) ["hide-endtags"]=> bool(false) ["numeric-entities"]=> bool(true) ["show-errors"]=> int(0) ["show-warnings"]=> bool(false) ["force-output"]=> bool(true) ["quiet"]=> bool(true) ["input-encoding"]=> string(3) "raw" ["output-encoding"]=> string(3) "raw" ["quote-marks"]=> bool(true) ["quote-nbsp"]=> bool(true) ["output-bom"]=> bool(true) ["ascii-chars"]=> bool(true) ["merge-divs"]=> bool(false) ["word-2000"]=> bool(true) ["ncr"]=> bool(false) ["replace-color"]=> bool(true) ["wrap"]=> int(0) ["newline"]=> string(2) "LF" ["output-xhtml"]=> bool(true) } Обява за работа - YM_VN - JobTiger
Електромонтажник
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Във връзка с разширяване на дейността на наш клиент, дружество специализирано в слаботокови и електрически сградни инсталации, търсим да назначим Електромонтажник.

Основната дейност на компанията е изграждане и поддържане на електрически инсталации в корпоративни сгради, административни офиси и банки.

Отговорности

• Извършва монтаж и ремонт на електрически инсталации, кабелни трасета;
• Изпълнява монтажните дейности при инсталиране на електрически компоненти, окабеляване;
• Командировки в страната;

Изисквания и необходими умения

• Опит на подобна позиция - 3г.
• Познания по отношение на изграждане на ел. мрежи, структурни кабелни системи и други слаботокови инсталации;
• Документ за трета квалификационна група по електробезопасност;
• Средно образование;
• Шофьорска книжка - категория Б.

Ние Ви предлагаме

• Постоянен трудов договор с реални осигуровки;
• Отлично възнаграждение с възможност за бонуси;
• Ваучери за храна - 60лв. на месец;
• Стандартно работно време: Понеделник - Петък 8:00 - 17:00;
• Работно облекло;
• Обучение.