string(55483) " - PS_DS - JobTiger
Easy Consult Ltd.
1000 1500 .

 1000  1500 .

Easy Consult . . , - .

1200. + ;
60. ;
-.. 5-3;

Easy Consult No 2339 .
Careerdays.bg
" array(24) { ["doctype"]=> string(4) "omit" ["show-body-only"]=> bool(false) ["bare"]=> bool(true) ["escape-cdata"]=> bool(true) ["hide-comments"]=> bool(true) ["hide-endtags"]=> bool(false) ["numeric-entities"]=> bool(true) ["show-errors"]=> int(0) ["show-warnings"]=> bool(false) ["force-output"]=> bool(true) ["quiet"]=> bool(true) ["input-encoding"]=> string(3) "raw" ["output-encoding"]=> string(3) "raw" ["quote-marks"]=> bool(true) ["quote-nbsp"]=> bool(true) ["output-bom"]=> bool(true) ["ascii-chars"]=> bool(true) ["merge-divs"]=> bool(false) ["word-2000"]=> bool(true) ["ncr"]=> bool(false) ["replace-color"]=> bool(true) ["wrap"]=> int(0) ["newline"]=> string(2) "LF" ["output-xhtml"]=> bool(true) } Обява за работа - PS_DS - JobTiger
Продавач-касиер в хранителна верига магазини
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Easy Consult е компания изцяло насочена в управлението и развитието на човешките ресурси. Нашата цел е да подкрепяме хората в плануването и развитието им по кариерната стълбица. Благодарение на индивидуалния ни подход към всеки клиент, ние станахме една от най-бързо развиващите се компании в България.
За наш клиент, водеща верига супермаркети в страната, търсим да на значим Продавач-касиери за гр. София.

Отговорности

• Работа на каса;
• Подреждане на стока;
• Консултиране на клиентитите;
• Печене на хляб.

Изисквания и необходими умения

• 1200лв. стартово заплащане + трудов договор на пълни осигуровки;
• 60лв. ваучери за храна;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Работно място без удръжки и глоби;
• Безплатни напитки;
• Възможност да изберете удобна за Вас локация:
-кв. Драгалевци;
-ж.к. Средец;
-ж.к. Зона Б 5-3;
-кв. Хладилника.

Ние Ви предлагаме

• Имате завършено средно образование;
• Сте комуникативни и общителни;
• Обичате разнообразието и динамиката;
• Се стремите към развитие
Не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално, съгласно ЗЗЛД.. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение No 2339 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.