string(55526) " - JobTiger

2007 -

- IT

* - Chef, Ansible;
* - LPIC 2, 3; RHCSA;
* RHEL Debian;
- yum/rpm, apt/deb;
* , (HA)

* Linux
* LAMP .
web (nginx, Apache) mail (Postfix,
Zimbra);
( : MySQL, PostgreSQL,
redis, SOLR, Elasticsearch);
* - , (routing).
- HTTP, DNS, SMTP, IMAPv4, ICMP;
* (monitoring) - Nagios /
Zabbix / OpenNMS;
* backup/restore;
* - KVM,
Vmware;
* bash / PHP / Python;
Git, SVN.

CV! ( )

( " - No1809).
Careerdays.bg
" array(24) { ["doctype"]=> string(4) "omit" ["show-body-only"]=> bool(false) ["bare"]=> bool(true) ["escape-cdata"]=> bool(true) ["hide-comments"]=> bool(true) ["hide-endtags"]=> bool(false) ["numeric-entities"]=> bool(true) ["show-errors"]=> int(0) ["show-warnings"]=> bool(false) ["force-output"]=> bool(true) ["quiet"]=> bool(true) ["input-encoding"]=> string(3) "raw" ["output-encoding"]=> string(3) "raw" ["quote-marks"]=> bool(true) ["quote-nbsp"]=> bool(true) ["output-bom"]=> bool(true) ["ascii-chars"]=> bool(true) ["merge-divs"]=> bool(false) ["word-2000"]=> bool(true) ["ncr"]=> bool(false) ["replace-color"]=> bool(true) ["wrap"]=> int(0) ["newline"]=> string(2) "LF" ["output-xhtml"]=> bool(true) } Обява за работа - JobTiger
20 - 50 служителя Кандидатстване
Системен администратор
София

София длъжност на пълно работно време

Астреа Рикрутмънт е създадена през 2007 година с една основна мисия - да
бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия
да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас,
за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.

Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата
визитна картичка за нас.
За един от нашите клиенти - водеща българска компания в сферата на IT технологиите
и онлайн услугите, търсим - системен администратор.

Отговорности

Умения, които се считат за предимство:
* Познаване на системи за автоматизация и оркестрация - Chef, Ansible;
* Някой от следните сертификати - LPIC 2, 3; RHCSA;
* Създаване и използване на пакети и хранилища за RHEL и Debian;
базирани системи - yum/rpm, apt/deb;
* Опит в изграждането и проектирането на скалируеми, устойчиви (HA) и
дистрибутирани системи;

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
* Професионален опит в администрирането на Linux базирани системи
(системни компоненти, файлови системи, потребители и групи, права);
* Опит в администрирането на LAMP и подобни системи. Конфигуриране
и поддръжка на web сървъри (nginx, Apache) и mail сървъри (Postfix,
Zimbra);
* Администрация на бази данни - документно-ориентирани и релационни
системи (опит с поне една от следните системи: MySQL, PostgreSQL,
* Компютърни мрежи - адресация, маршрутизация (routing). Познаване на
основни протоколи - HTTP, DNS, SMTP, IMAPv4, ICMP;
* Опит със системи за наблюдение (monitoring) - Nagios базирани /
* Опит със системи за backup/restore;
* Практически опит в администрирането на системи за виртуализация - KVM,
Vmware;
* Опит с писане на скриптове на bash / PHP / Python; работа с
Git, SVN.

Ние Ви предлагаме

Нашият клиент предлага:
*Приятна атмосфера и работа с малък,сплотен, приятелски екип;
*Атрактивно възнаграждение;
*Удобна офис локация;
*Възможност за растеж и развитие в компанията;

Ако виждате професионалното си бъдеще в този профил, не се колебайте да ни
изпратите Вашето CV! (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата)

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ" ЕООД - Регистрация в МТСП No1809).